Offres d'emploi 9270 Laarne :   5 jobs

Jobs par e-mail :

Désactivé
Activé

Lean Coach Volvo Trucks

Chauffeur CE - Wondelgem

Chauffeur de camion CE - Wondelgem

Research Manager

  • Profacts
  • www.profacts.be | The Loop - Gand
  • Durée indéterminée
  • Avantages extra-légaux
    • Assurance groupe
    • Voiture d'entreprise
    • Carte carburant / Carte de recharge électrique
    • Chèques-repas
    • Ordinateur portable
    • Abonnement internet
    • Assurance hospitalisation individuelle
    • Assurance hospitalisation pour la famille
    • Assurance-invalidité
    • Vélo en leasing
    • Parking
    • Intervention dans les frais de deplacement
    • Indemnité kilométrique vélo
    • Budget mobilité
    • Coûts forfaitaires
    • Eco Cheque
    • Formations
    • 13ème mois
    • Pécule de vacances
    • Congés rémunérés supplémentaires
    • Travail à domicile
    • Congé d'ancienneté

Magasinier polyvalent

D'autres ont aussi consulté
COPRO
  • COPRO
  • Plusieurs régions
  • Durée indéterminée
Profacts
  • Profacts
  • www.profacts.be | The Loop - Gent
  • Durée indéterminée
SERVIBOX NV
Ajoutez votre CV
Découvrez les emplois qui correspondent à votre profil en téléchargeant votre CV.

Le job a été sauvegardé

Vous pouvez retrouver vos jobs sauvegardés sur la page d'accueil ou dans Mon Jobat.

Volvo Group

Lean Coach Volvo Trucks

18668
Durée indéterminée, Temps plein
En ligne depuis aujourd'hui sur Jobat.be

De Volvo truckfabriek in Gent is de grootste vrachtwagenfabriek van de Volvo Group wereldwijd. Elke dag assembleren bijna 3000 collega's hier trucks van topkwaliteit. Zo staan innovatie en continue verbetering standaard op onze agenda, en dat al van dag 1. Wij geloven dan ook steevast in de filosofie van Lean Manufacturing, waarbij aandacht voor kwaliteit, veiligheid en het milieu onze top prioriteit zijn. Onze site vandaag kent heel wat verschillende afdelingen, maar een ding hebben we allemaal gemeenschappelijk: passie voor wat we doen.

Lean Coach Volvo Trucks

Description de la fonction

 

 

Ontmoet jouw team

Als Lean Coach werk je mee aan de uitbouw van het Volvo Performance Systeem (VPS) in de Volvo fabriek in Gent door ondersteuning te bieden aan onder andere operatoren, leidinggevenden, engineers en office workers evenals aan het management. Kortom alle medewerkers die nieuwe werkmethoden en verbeteringen willen invoeren. Het VPS team zorgt ervoor dat we op een duurzame manier aan continue verbeteringen werken. Dit doen we onder andere door kaizen events te organiseren, verbeteringen te faciliteren, opleidingen te geven en te ondersteunen bij de opmaak van roadmaps. Als lean coach moet je ook steeds zelf je competenties ontwikkelen, daarom neem je deel aan verschillende interne en externe netwerken. Je blijft voortdurend je kennis en skills versterken door deel te nemen aan trainingen.

Jouw ideale job?
  • De plaats waar meerwaarde gecreëerd wordt, is hét speelveld waar je medewerkers, leidinggevenden & managers helpt de werkposten continu te verbeteren & processen te optimaliseren. Ookal heb je een bureau, je bent voornamelijk aanwezig op de werkvloer in de fabriek.
  • Je ondersteunt & begeleidt in de uitvoering van de verbeteringsvoorstellen, problem solving, kaizen events, roadmaps en projecten.
  • Samen met de area manager & groepsleider engineering bouw je aan een uitdagende en engagerende roadmap voor jullie area, die je doorheen het jaar opvolgt, coacht en waar nodig bijstuurt.
  • Je verzorgt praktische trainingen en workshops rond continu verbeteren voor diverse doelgroepen
  • Je bent continu op zoek naar innovatieve tools & methodieken om ons huidige proces te verrijken.
  • Je zoekt & deelt best practices vanuit je intern en extern netwerk door gerichte benchmarks & bezoeken uit te voeren.

 

Profil

 

  • Je hebt een Master diploma of gelijkwaardig door ervaring
  • Je hebt Lean Manufacturing onder de knie, en je weet precies hoe je een fabriek zo soepel kunt laten draaien als een goed geoliede machine.
  • Je bent geprikkeld door de combinatie van continue verbeteren en digitalisatie.
  • Je hebt inzicht in end-to-end processen, je kan ze in kaart brengen, verbeteringen identificeren en anderen motiveren om aan de slag te gaan alsof je de dirigent van een orkest bent.
  • Continu verbeteren zit in je DNA.
  • Je houdt van een constructieve en positieve aanpak in alle veranderingsprocessen, want negativiteit is zo passé.
  • Je bezit coachende vaardigheden en werkt graag met mensen.
  • Je bent een communicatiewonder, bent diplomatisch en je inspireert mensen op alle niveau’s
  • Je bent analytisch en probleemoplossend ingesteld
  • Je spreekt vloeiend Nederlands en Engels.

 

Offre

Bijna overtuigd?

Hou jij ervan om teams te faciliteren op hun pad naar operational excellence? Heb je graag de vrijheid bij het uitoefenen van jouw rol als lean coach? Haal je voldoening uit coaching en continu verbeteren?  Bij ons krijg je de kans om het beste uit jezelf te halen. Je wordt ingezet in een brede productieomgeving met veel afwisseling en uitdaging in de job.

Dit is jouw moment om te stralen

Ben je klaar om de uitdaging aan te gaan, om samen met ons verbeteringen door te voeren met oog op toekomstige evoluties binnen een dynamische productieomgeving? Solliciteer dan nu via onze website.

 


 

 

 

Lieu de travail
Exigences
Master (Licence, Université ou Enseignement Supérieur de Type Long) Néerlandais, Anglais

Vous êtes à la recherche d'un emploi à Laarne?

Alors vous avez atterri au bon endroit, Jobat.be propose 5 emplois à Laarne.